26 ЦНАП в ОТГ України: результати Початкової фази Програми «U-LEAD з Європою» (презентація)

26 об’єднаних територіальних громад було обрано шляхом проведення відкритого конкурсу, саме вони стали частиною Початкової фази. Упродовж 18 місяців команда з напряму покращення якості надання адмінпослуг для населення пілотувала 26 ЦНАП та випробувала різні операційні моделі до надання послуг – у великих громадах, у маленьких громадах у мобільному форматі та на віддалених робочих місцях.

Під час реалізації Початкової фази було також розроблено та випробувано пакет підтримки з керівними принципами створення ЦНАП.

Випробувані моделі та підходи до надання адміністративних послуг реалізуються ширше під час Фази впровадження, яка передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП.

Цим звітом Програма висловлює подяку українським та міжнародним партнерам за успішну співпрацю. 

Звіт доступний англійською та українською мовами.

Більше про ЦНАП в об'єднаних громадах читайте у спеціальній рубриці ТУТ

06.06.2018 - 12:52 | Переглядів: 13603
26 ЦНАП в ОТГ України: результати Початкової фази Програми «U-LEAD з Європою» (презентація)

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

Читайте також:

13 вересня 2025

12 вересня 2025

Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала шоста навчальна платформа для...

  11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...

11 вересня 2025

Парламент зареєстрував постанову на підтримку безперервності органів місцевого самоврядування в умовах війни

Парламент зареєстрував постанову на підтримку...

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №14031, спрямований на підтвердження легітимності та...