Вихованці Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю долучились до озеленення рідного міста. І невдовзі на клумбах біля підніжжя Матері Божої та Обеліску Слави зацвітуть запашні чорнобривці.
«Ідея зробити щось корисне для рідного міста виникла ще ранньою весною. В цьому нам допомогла «Гарденотерапія» - нова методика, елементи якої ми впровадили у роботі з дітьми та особами з інвалідністю нашого Центру. «Гарденотерапія», - спілкування з природою, сприяє підвищенню соціальної адаптації, життєвої активності наших діток та молоді з інвалідністю. Адже більшість осіб з інвалідністю, в силу свого фізичного стану, відірвані від безпосереднього спілкування зі світом живої природи. А дана методика дає можливість для самовираження і самоствердження, виявлення себе як особистості. Саме контакт з природою, її чарівним розмаїттям наповнює життя радістю. А усвідомлення власного вкладу в життя містечка дає відчуття важливості. Спочатку був процес висівання насіння, постійне очікування сходів, поливання - і ось результат – розсада чорнобривців виросла і ми готові її висадити. Скільки було радості в очах дітей, коли вони, вирощену своїми руками розсаду квітів, ще й самі висадили» - розповіла директорка Центру Любов Казмірчук.
Вихованці центру реабілітації показали містянам, як варто турбуватися про рідне місто.
Приєднані зображення:
Область:
Хмельницька областьГромади:
Городоцька міська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Пресс-центр Городоцької міської об'єднаної територіальної громади
Поділитися новиною:
18 лютого 2019
Конкурс журналістських робіт «Кращі практики...
Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» проводить конкурс журналістських робіт...
18 лютого 2019
Мелітополь отримав статус міста-переможця в...
Місто Мелітополь Запорізької області цьогоріч здобуло перемогу в премії ЮНЕСКО “Міста, що навчаються”. Воно увійшло у...
18 лютого 2019
Якість понад усе: експерт вважає, що відділи...
Відділи освіти в районах і об’єднаних громадах мають кардинально змінитися. Про це на тренінгу для освітян у...