Без суспільної ініціативи говорити про глобальні зміни не можна – на цьому наголошували під час вебінару, що пройшов за сприяння ХОДА та регіонального Офісу реформ.
У ході вебінару керівник Харківського регіонального офісу з підтримки реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади Діана Баринова підкреслила, що успіх децентралізації та процесу об’єднання громад залежить, в тому числі, і від активної позиції кожного громадянина.
«Змінювати життя в кожному селі повинні, в першу чергу, ті, хто там мешкає. Звичайно, отримавши відповідні повноваження та фінансові можливості. Але без ініціативи та відповідальності знизу про глобальні зміни говорити не можна, - вважає Діана Баринова. - Кожен з нас повинен взяти на себе відповідальність за життя своєї громади. Коли такі активні люди об’єднуються в громадські організації, це дає ще ефективніший результат». Більше - ТУТ.
26 травня 2026
Відбувся IV Міжнародний саміт міст і регіонів під гаслом «Партнерство. Стійкість. Готовність»
Відбувся IV Міжнародний саміт міст і регіонів...
У Києві відбувся IV Міжнародний Саміт Міст і Регіонів під гаслом «Партнерство. Стійкість. Готовність». Це головний...
26 травня 2026
Володимир Зеленський на Саміті міст і регіонів:...
Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників IV Міжнародного саміту міст і регіонів «Партнерство....
26 травня 2026
Моніторинг громад – квітень 2026
Моніторинг громад – квітень 2026
Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...
26 травня 2026
Анонс: вебінар «Юридичні тонкощі Положення про ліцей: відповіді на найпоширеніші запитання»
Анонс: вебінар «Юридичні тонкощі Положення про...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...