Програма «U-LEAD з Європою» потребує якісної технічної підтримки, а також подальшого розвитку та вдосконалення ІТ-платформи, що використовується для моніторингу U-LEAD.
Програма приймає попередні заявки від компаній, консорціумів та/або окремих осіб, які здатні виконати завдання, надати підтвердження своєї кваліфікації, ресурсів та посилання на раніше виконані проекти аналогічного характеру.
На цьому етапі не вимагається інформація про вартість послуг, оскільки це запрошення висловити зацікавленість не є запрошенням до участі.
Відповідь на це не гарантує, що постачальник послуг буде запрошений до співробітництва із Програмою.
Повний текст запрошення висловити зацікавленість доступний англійською мовою ТУТ.
13 лютого 2026
Територіальні громади 2025: ключові зміни та їхні наслідки
Територіальні громади 2025: ключові зміни та...
Пропонуємо увазі читачів «Децентралізації» ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений експертами KSE Institute —...
13 лютого 2026
«Мова розвитку»: описовий довідник головних термінів політики згуртованості ЄС
«Мова розвитку»: описовий довідник головних...
Європейський Союз має свою «мову розвитку». Нею пишуть стратегії, розподіляють мільярди євро й оцінюють успіхи...
13 лютого 2026
Плани Комітету, позиція Мінрозвитку та...
У Києві відбулася підсумкова конференція «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади в Україні на...
12 лютого 2026
Анонс: вебінар «Особливості проведення...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів місцевого...