26-28 березня 2018 року у Києві стартує Академія лідерства Ради Європи для наступної групи представників керівництва органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської та Тернопільської областей.
Тренери Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Польського Фонду розвитку місцевої демократії пройдуть разом зі слухачами через три навчальні сесії, які відбуватимуться як в Україні, так і у Польщі.
Навчання здійснюється в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) у співпраці з Радою Європи на базі методології Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи «Сучасне лідерство для сучасної місцевої влади».
Курс розрахований насамперед на керівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад і має озброїти їх новітніми знаннями, методологією й практичними навичками, які сприятимуть їх особистому успіху, а також успіху їхніх команд та громад у часи реформ та швидких змін; навчити трансформувати загрози на можливості й впоратися в своїй діяльності із викликами сучасності; допомогти сформувати бачення майбутнього й шляхів його досягнення у всіх оточуючих, перетворюючи їх з виконавців на мікродвигуни майбутніх змін, і зрештою допомогти їм стати справжніми очільниками і неформальними лідерами своїх громад та колективів.
Приєднані зображення:
Теги:
Джерело:
Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»
10 квітня 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 квітня 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...
10 квітня 2026
Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...
Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...
09 квітня 2026
Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...
Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...