Замовити послугу через смартфон – новий портал запрацює в ОТГ на Полтавщині

Замовити адміністративні послуги через спеціальний додаток, який можна установити на смартфон незабаром можна буде в Пирятинській об’єднаній територіальній громаді. Портал «Смарт-Пирятин» планують впровадити вже у квітні.

Зазначимо, нині у громаді працює оновлений Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

– На цьому порталі буде особистий кабінет мешканця громади, завдяки якому людина, зайшовши в нього і зареєструвавшись, зможе отримувати ряд електронних послуг, не приходячи в ЦНАП. Крім того, завдяки цьому кабінету можна буде відслідковувати терміни проходження своєї заяви по замовленій послузі. Також можливо буде оцінити якість обслуговування, – говорить Лариса Кочур, керуюча справами виконавчого комітету Пирятинської міської ради.

Завдяки порталу записатися в електронну чергу можна буде не виходячи з дому.

У ЦНАПі працює електронний документообіг, тому замовник самостійно не пише жодних заяв, все це роблять адміністратори. Людина ставить лише підпис на вже готовій заяві після ознайомлення з нею.

Крім того на порталі люди зможуть ознайомитися з переліком послуг, інформаційними картками, проконсультуватися он-лайн.

– Через портал можна буде замовити будь-яку послугу, яка є в переліку. Нині в Пирятинській ОТГ 16 соціальних послуг надають адміністратори, що працюють на віддалених робочих місцях і 116 послуг надається безпосередньо в ЦНАПі, – каже Лариса Кочур.

Нагадаємо, для працівників старостатів у Пирятинській об’єднаній територіальній громаді створили два віддалених робочих місця.

У міській раді запевняють, що цей перелік послуг днями розширять. Наприклад, послугу реєстрації нерухомості розіб’ють на 16 підвидів.

Джерело:

"Кolo.news"

Читайте також:

19 березня 2026

Комітет рекомендував парламенту підтримати законопроєкт щодо повноважності місцевих рад в умовах воєнного стану

Комітет рекомендував парламенту підтримати...

19 березня Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування,...

19 березня 2026

Ще 13 проєктів відібрано для реалізації в межах фінансових угод з ЄІБ

Ще 13 проєктів відібрано для реалізації в межах...

Під час засідання Експертної робочої групи під головуванням заступника міністра Олексія Рябикіна було рекомендовано...

19 березня 2026

Пітчинг, сертифікати та нові компетенції: у Києві завершився дводенний тренінг UCORD для АРР

Пітчинг, сертифікати та нові компетенції: у...

19 березня у Києві завершився дводенний тренінг «Концепція проекту: шлях від ідеї до рішень з ІТ-інструментом проєкту...

19 березня 2026

Безпечні умови навчання: Уряд спрямував понад 2 млрд грн на облаштування укриттів у школах та дитсадках

Безпечні умови навчання: Уряд спрямував понад 2...

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження від 18 березня 2026 р. № 239-р, яким затвердив розподіл субвенції з...