Цього року стратегічні плани розвитку в Одеській області розробляють чотири об’єднані територіальні громади. Допомогу у розробці планів надає Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Як повідомив Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку ОЦРМС, наразі стратегії почали розробляти у Березівській міській, Вилківській міській, Лиманській сільській і Затишанській селищній ОТГ.
Перше засідання робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку громади відбулося 26 лютого у Затишанській об’єднаній територіальній громаді. Члени робочої групи – представники селищної ради, її виконавчого комітету, виконуючі обов’язки старост, директори навчально-виховних комплексів, закладів культури, представники громадськості – ознайомилися з основними етапами стратегування розвитку громади, а також визначили для себе завдання на ближчу перспективу: соціально-економічний аналіз та опитування мешканців.
Одностайно було прийнято рішення, що Затишанська громада свій перший план розвитку розроблятиме на п’ятирічний термін – 2018-2022 роки.
Зазначимо, що минулого року за підтримки Одеського ЦРМС було розроблено стратегічні плани розвитку для трьох об’єднаних громад: Великомихайлівської селищної, Тузлівської і Коноплянської сільських ОТГ.
Область:
Одеська областьГромади:
Березівська міська об’єднана територіальна громада Вилківська міська об’єднана територіальна громада Затишанська селищна об’єднана територіальна громада Лиманська сільська об’єднана територіальна громада Лиманська територіальна громадаДжерело:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
13 квітня 2026
Анонс: вебінар «Особливості реалізації...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...
13 квітня 2026
«Ми – живі! Ми боремося!»: Голова Сіверської...
Олексій Воробйов про те, як живе його громада тепер, коли одну її частину захоплено, а інша знаходиться у сірій...
10 квітня 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 квітня 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...