Вибори у об`єднаних територіальних громадах пройшли. Що далі?

В Чернігівській ОДА говорили про подальші кроки у 5 територіальних громад області, які стали на шлях об’єднання і провели місцеві вибори вже у новому форматі.

Із риторичної у практичну площину розмова перейшла одразу ж, адже за одним столом зібралися ті, хто очолив нові громади і ті, хто має допомогти їхньому переформатуванню: казначеї, юристи, владці та професійні реформатори.

Після обрання голови «центральної громади» наступним етапом реформування є проведення першої сесії новообраної ради. Створення комісій для ліквідації старих сільських рад, затвердження статуту громади та ще декілька першочергових завдань уже розписані спеціалістами. Зразки документів, порядок роботи та консультативні матеріали вже надано головам громад, – пояснює експерт «Офісу реформ» Микола Силенко. До речі, експерт роз’яснив, що поки не ліквідовані старі сільради та не обрано старост – їхні обов’язки виконуватимуть сільські голови. Більше - ТУТ.

Область:

Чернігівська область

Джерело:

«Час Чернігівський»

Читайте також:

13 березня 2026

Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц: нові можливості для громад

Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з...

рація започаткувала довгострокове партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц. Меморандум про співробітництво...

13 березня 2026

Учні 9-х класів можуть завершити школу без зміни закладу освіти

Учні 9-х класів можуть завершити школу без...

Учні 9-х класів можуть за власним бажанням завершити навчання в рідній школі, без необхідності переходити до іншого...

13 березня 2026

Стартувала сьома Навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала сьома Навчальна платформа для...

  5 березня 2026 року розпочалося навчання сьомої Навчальної платформи для керівників ЦНАП, що реалізується у...

13 березня 2026

Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь призму потенційної трансформації

Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь...

Європейський Союз готується до наступного довгострокового бюджетного циклу – Багаторічної рамкової фінансової...