Реформа децентралізації є безумовним успіхом України. Про це наголосив директор Програми "U-LEAD з Європою" від GIZ Бастіан Файгель під час підсумкової прес-конференції Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.
«Я гордий бачити лідерів місцевих ініціатив. Людський ресурс є найважливішим у реформі. З ним треба дбайливо працювати. Потрібно поширювати програми сприяння розвитку людського потенціалу», — зауважив він.
На його думку, важливе завдання децентралізації – використати можливості реформи, аби вона сприяла регіональному розвитку та місцевим лідерам.
У свою чергу Йоганнес Баур, керівник відділу розвитку, пов'язаного з інфраструктурою (енергетикою, транспортом) і навколишнім середовищем, у Представництві ЄС в Україні, зауважив про підтримку урядової політики щодо енергонезалежності та енергоефективності. «Необхідно знизити до європейських стандартів рівень вживання енергії в Україні. Важливим рішенням є прийняття Верховною Радою чотирьох важливих законів. Це – крок до імплементації європейської політики енергоефективності в Україні. Цього року наш пріоритет – Фонд ЕЕ. ЄС підтримує цей проект і виділить для нього 100 млн євро», — наголосив Йоганнес Баур.
16 січня 2026
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо долучитися до опитування
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо...
Розвиток демократії участі важливий у державному управлінні та роботі місцевої влади в Україні. Коли люди можуть...
16 січня 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
15 січня 2026
ВАГ передала понад 250 потужних генераторів для...
У період найгостріших викликів повномасштабної війни Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) долучилася до оперативної...
15 січня 2026
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95 млрд грн на освіту та медицину
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95...
Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, розроблене Міністерством фінансів, яким погодив розподіл додаткової...