Коноплянська сільська об’єднана територіальна громада Іванівського району Одеської області придбала техніку для власного комунального підприємства «Розенфельд» на суму понад 1,7 млн грн. Про це повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону , з посиланням на інформацію заступника голови ОТГ Євгенії Бурлакової.
Так, громада придбала два трактори, снігоочисну машину, косарку, причіп для вивозу сміття і подрібнювач гілок.
На початку січня новопридбана техніка вже у роботі: у громаді розчищають занедбані узбіччя доріг між селами. За словами місцевих мешканців, попри те, що ці дороги – районного значення, такі роботи тут не проводилися десятиріччями, через що подекуди замість двох смуг вільною від бур’янів і хащ лишалася одна.
Зазначимо, що Коноплянську ОТГ було створено наприкінці 2016 року, вона стала першою об’єднаною громадою в Іванівському районі.
Область:
Одеська областьГромади:
Коноплянська територіальна громадаДжерело:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
06 лютого 2026
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий етап розвитку кластерного менеджменту в Україні
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий...
2 лютого розпочала роботу Школа кластерного менеджменту #Clusters4Regions — акселераційна навчальна програма...
06 лютого 2026
Анонс: як Україна адаптує місцеве самоврядування до стандартів ЄС — підсумки проєкту ЦППР
Анонс: як Україна адаптує місцеве...
Система місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні зіштовхується з викликами воєнного...
05 лютого 2026
Міжнародні програми підтримки громад: гід можливостей для відновлення та розвитку
Міжнародні програми підтримки громад: гід...
Matchmaking сесія під час Impact.Zhytomyr 2.0 Forum Автори: Ярослав Жидик, асоційований партнер...
05 лютого 2026
Час на якість: що дає громадам відтермінування містобудівних дедлайнів
Час на якість: що дає громадам відтермінування...
У попередніх матеріалах ми говорили про «страх підпису» у відбудовчих проєктах — явище, з яким сьогодні стикаються...