Дві ОТГ домовилися про спільну лікарню

Остерський міський голова Віктор Самодєлок і Деснянський селищний голова Юрій Осташевський 5 січня підписали договір про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного комунального закладу «Остерська міська лікарня». Про це йдеться на сайтах громад.

Такий  інфраструктурний проекту реалізує спільний інтерес в галузі охорони здоров’я. Договір сприятиме наданню якісних медичних послуг жителям громад та фінансовому забезпеченню закладу охорони здоров'я.

Нагадаємо, обидві ОТГ утворенні у Козелецькому районі.

Остерська міська (об’єднана) територіальна громада Козелецького району налічує понад сім тисяч жителів, у Деснянській ОТГ - більше дев'яти тисяч.

Минулого року лікувальний заклад передали на баланс Остерської ОТГ. До середини літа 2017 року у лікарні утворились борги із зарплати. Тоді фахівці переконували – проблема у нестачі субвенції, яка розраховувалась для Козелецького району, виходячи із чисельності населення. І якщо раніше нестачу коштів дофінансовував район, то з 2017 року це проблеми вже Остерської ОТГ. Тож один із можливих шляхів – Остерська лікарня може обслуговувати жителів не тільки місцевої, а й сусідньої громади – Деснянської.

Читайте також:

11 лютого 2025

Експертна робоча група розпочала опрацювання регіональних стратегій розвитку

Експертна робоча група розпочала опрацювання...

Під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій Олексія Рябикіна відбулося перше засідання...

11 лютого 2025

Вдосконалення функціонування індустріальних парків: законопроєкт ухвалили за основу

Вдосконалення функціонування індустріальних...

11 лютого Верховна Рада України ухвалила за основу проект Закону №12117 про внесення змін до деяких законодавчих...

11 лютого 2025

Clusters4Regions: Мінекономіки за підтримки проєкту UCORD сприятиме розвитку кластерів у шести регіонах України

Clusters4Regions: Мінекономіки за підтримки...

  13 лютого 2025 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться пресконференція, під час якої буде...