Відбулася І Сесія Печеніжинської Об’єднаної Територіальної Громади.

На першій сесії затвердили постійні комісії селищної ради:

  • з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг;
  • з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку;
  • з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;
  • з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Селищний голова Печеніжинської об’єднаної територіальної громади Ігор Довірак доповів про затвердження Тимчасового регламенту ради та тимчасового статуту Печеніжинської об’єднаної територіальної громади, інформує Коломийська РДА.

Також на сесії обрали секретаря селищної ради Печеніжинської об’єднаної територіальної громади. Ним стала колишній секретар Печеніжинської селищної ради Дудінчук Олександра Василівна.

Також, обговорили співфінансування з місцевого бюджету інвестиційних проектів і програм регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Область:

Івано-Франківська область

Джерело:

«Ifportal»

Читайте також:

22 квітня 2026

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив набір на нову програму

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив...

  Платформа пам’яті “Меморіал” оголошує реєстрацію для громад до участі у програмі “Культура пам’яті: відкриті...

22 квітня 2026

Антикорупційна програма місцевої ради: від формального документа до інструменту розбудови доброчесного середовища

Антикорупційна програма місцевої ради: від...

Сьогодні громади працюють в умовах високого адміністративного навантаження: підготовка до відновлення, управління...

22 квітня 2026

5 порад про політику згуртованості ЄС для громад

5 порад про політику згуртованості ЄС для громад

Після вступу України до ЄС європейська політика згуртованості, на яку Євросоюз витрачає майже третину свого...

21 квітня 2026

Консультації з органами місцевого самоврядування: «Місцева статистика» та «Повноважність місцевих рад в умовах воєнного стану»

Консультації з органами місцевого...

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку...