Шкільний автобус як новорічний подарунок дітям Млинівської ОТГ

У новорічні свята діти, їхні батьки та вчителі Новинодобрятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічали новий шкільний автобус. Такий подарунок діти отримали завдяки державній програмі «Шкільний автобус».

Для придбання автобуса залучено кошти обласного бюджету та бюджету Млинівської об’єднаної громади, всього 1719,6 тис. грн (з обласного бюджету – 1071 тис. грн, 648,6 тис. грн – інфраструктурна субвенція закладам Млинівської ОТГ).

Потреба у шкільному автобусі у Новинодобрятинській школі назрівала давно, адже тут навчаються діти з трьох сіл, що відносяться до Добрятинського старостинського округу. 66 діток із Добрятина та Остріїва тепер будуть добиратися до школи щодня у зручних та комфортних умовах. Саме вони стали першими пасажирами нового автобуса.

Голова Млинівської ОТГ  Дмитро Левицький відзначив, що шкільний автобус - це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра.

04.01.2018 - 08:39 | Переглядів: 14348

Приєднані зображення:

Область:

Рівненська область

Громади:

Млинівська селищна об’єднана територіальна громада Млинівська територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

04 травня 2026

Нові підходи до податків і ресурсів: ВАГ представила оновлений законодавчий порядок денний для розвитку громад

Нові підходи до податків і ресурсів: ВАГ...

На Хмельниччині відбувся Щорічний Саміт Всеукраїнської асоціації громад, де представили оновлений законодавчий...

04 травня 2026

Громади можуть швидше знаходити фінансування на енергетичні проєкти завдяки новому фільтру на Зеленій платформі

Громади можуть швидше знаходити фінансування на...

Мінекономіки повідомляє, що для досягнення цілей Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК) потрібні не лише...

01 травня 2026

Розвиток партнерств та ініціативи у сфері культури – нові каталоги можливостей для громад

Розвиток партнерств та ініціативи у сфері...

  Новий місяць – нові можливості для активної роботи та сміливих рішень. Тут громадам стануть в нагоді...

01 травня 2026

Уряд запускає експериментальний механізм закупівель для відбудови: як працюватимуть рамкові угоди і що це означає для громад

Уряд запускає експериментальний механізм...

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 24 квітня 2026 № 520 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо...