Нещодавно у селі Богунове, що входить до складу Коноплянської об’єднаної територіальної громади (Іванівський район Одеської області), встановили нову башту Рожновського.
Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, водонапірна башта знаходиться неподалік від місцевого навчально-виховного комплексу і вже давно застаріла, через що НВК, де навчаються 130 учнів та виховуються 30 дошкільнят, мав постійні перебої з водою.
Башту замінили за рахунок коштів інфраструктурної субвенції. За словами голови громади Олександра Волошина, у планах – заміна відрізку водогону, що веде від башти до школи.
Зазначимо, що нещодавно депутати Коноплянської сільської ради ухвалили рішення про виділення коштів на придбання шести дитячих майданчиків та шести зупинок для очікування громадського транспорту за рахунок коштів місцевого бюджету об’єднаної громади.
Коноплянська ОТГ цими днями відзначає свій перший рік від дня виборів у грудні 2016-го. На її території проживають близько п’яти тисяч громадян.
Приєднані зображення:
Область:
Одеська областьДжерело:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
29 червня 2026
Удосконалення системи місцевих запозичень в Україні: Новий аналітичний матеріал Polaris
Удосконалення системи місцевих запозичень в...
В умовах, коли громади дедалі частіше шукають додаткові ресурси для відновлення, розвитку інфраструктури та...
26 червня 2026
Продовжується відбір регіональної команди для реалізації проєкту DECIDE у Київській області
Продовжується відбір регіональної команди для...
Запрошуємо долучитися до відбору на позиції: регіонального координатора/координаторки експерта/експертки в...
26 червня 2026
Закон про доплати для фахівців міжнародних...
Підписаний Президентом України Закон №4887-IX, який врегульовує питання матеріального стимулювання посадових осіб...
26 червня 2026
Прифронтові громади України та польські...
У Гданську, під час Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) підписано Меморандум...