Цікавим і корисним виявився досвід Царичанської об’єднаної громади Дніпропетровщини для голів ОТГ з Чернігівської області.
Селищний голова Геннадій Сумський розповів про досягнення громади, про ті проекти, що реалізовані і реалізовуються у населених пунктах Царичанської ОТГ. У 2017 році, за його словами, у громаді підготовлено 42 проекти і лише 5 з них поки що не реалізовані. Хоча є у господаря громади тверде переконання, що усе намічене буде виконано.
- Царичанська громада - звернула увагу директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Олена Тертишна, - успішно співпрацює з міжнародними проектами. Саме завдяки їм та потужній підтримці обласної ради вдається робити в громаді так багато добрих справ. Дніпропетровщина націлена на децентралізацію. Цей процес у нашому регіоні є активним і результативним. Ми готові ділитися досвідом наших громад з усіма громадами України. Нам дійсно є, чим пишатися! – наголосила вона.
Підтримує Царичанська громада і власних підприємців, адже це – відрахування до бюджету, робочі місця, розвиток інфраструктури.
Приклад селищної громади успішно наслідує й юне покоління царичанців, які так само почали розробляти проекти, що вже перемогли в багатьох національних та міжнародних конкурсах.
Голови ОТГ Чернігівщини побували у Царичанській опорній школі, познайомилися з роботою місцевих підприємств. Такий досвід та успішні практики, які демонструє Царичанська громада - переможець «Ярмарку добросусідства» - за словами гостей, стане в нагоді в їх громадах.
Приєднані зображення:
Область:
Дніпропетровська областьГромади:
Царичанська селищна об’єднана територіальна громада Царичанська територіальна громадаДжерело:
Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування
06 червня 2025
9 червня – вебінар «Перепрофілювання не є реорганізацією: приймаємо рішення правильно»
9 червня – вебінар «Перепрофілювання не є...
9 червня 2025 року, о 14:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему:...
06 червня 2025
Грантова підтримка шведсько-українських партнерств - конкурс для громад
Грантова підтримка шведсько-українських...
Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» оголошує конкурс «Грантова підтримка...
06 червня 2025
Хто такі місцеві стейкголдери та чому вони важливі для успішного стратегічного планування у громадах
Хто такі місцеві стейкголдери та чому вони...
Вже у 2027 році значна частина українських громад завершать 7-річний планувальний цикл. Попри те, що підхід до...
06 червня 2025
Підписано 11 нових меморандумів у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»
Підписано 11 нових меморандумів у межах проєкту...
5 червня в Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося підписання нових меморандумів у межах...