Вже восьма зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини відбулася 7 жовтня 2017 року. Даний захід – це унікальний майданчик для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку та співпраці з владою громадських об’єднань. Крім того, громадські активісти матимуть можливість знайомства з цікавими людьми та родзинками кожного міста, де відбувається зустріч.
Семенівка – це найпівнічніший районний центр України, що знаходиться у Чернігівській області. Вже третій рік поспіль, активісти щоквартально збираються в одному з районних центрів області для обговорення найважливіших для громади питань.
Ця зустріч була присвячена темі викликів, що стоять перед активними людьми у громадах, що вже створені чи з'являться вже цієї осені. Спікер зустрічі – директор Чернігівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» пані Ірина Кудрик презентувала досягнення центру та виклики, з якими зіткнулася Чернігівщина на шляху децентралізації.
Також, активісти мали змогу побачити місцеву гімназію, яка працює вже 150 років. Ця гімназія – чудовий приклад безпосереднього врядування громади, один з перших проектів місцевого розвитку, адже громада зібрала гроші і збудувала школу.
«Хотів би щиро подякувати всім друзям за ваші історії успіху, які ви сором'язливо називаєте невеличкими проектами. Ви робите речі багатьом не зрозумілі, адже поряд із задоволенням власних та родинних потреб, Ви знаходите можливість подбати й про громаду віддаючи час, сили та ресурси. Ви реально неймовірні люди, мрійте і дійте далі, не зупиняйтеся!» – підсумував захід один із організаторів, голова ГО «Альтернатива» Володимир Онищук.
Приєднані зображення:
Область:
Чернігівська областьДжерело:
Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування
16 січня 2026
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо долучитися до опитування
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо...
Розвиток демократії участі важливий у державному управлінні та роботі місцевої влади в Україні. Коли люди можуть...
16 січня 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
15 січня 2026
ВАГ передала понад 250 потужних генераторів для...
У період найгостріших викликів повномасштабної війни Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) долучилася до оперативної...
15 січня 2026
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95 млрд грн на освіту та медицину
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95...
Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, розроблене Міністерством фінансів, яким погодив розподіл додаткової...