Офіс реформ у Запорізькій області провів робочу зустріч із Президентом ДННУ «Академія фінансового управління»

В Запорізькому Офісі реформ розглянули методичні підходи до організації фінансової підтримки об`єднаних громад. Про форми державної підтримки добровільного об`єднання територіальних громад говорили з Президентом ДННУ «Академія фінансового управління», членом-кореспондентом Національної Академії наук України, доктором економічних наук, професором Тетяною Єфименко.

На думку авторитетного економіста, без чіткого розподілу функцій центральних органів виконавчої влади щодо використання бюджетних інструментів і регулярної фінансової підтримки об`єднаним громадам буде важко розвиватися. Принаймні, на першому етапі децентралізаційної реформи. 

Керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун окреслив стратегічні напрями розвитку громад і наголосив на необхідності їх державної фінансової підтримки. 

Наголосивши на спроможності новостворених громад в Запорізькій області, Олександр Свистун запросив Президента ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяну Єфименко сприяти підтримці інфраструктурних та інших проектів, запропонованих громадами.

04.11.2015 - 13:09 | Переглядів: 13389
Офіс реформ у Запорізькій області провів робочу зустріч із Президентом ДННУ «Академія фінансового управління»

Область:

Запорізька область

Джерело:

Офіс реформ у Запорізькій області

Читайте також:

27 липня 2026

Вакансія: Проєктний(-а) координатор(-ка) з підтримки реалізації на місцевому рівні

Вакансія: Проєктний(-а) координатор(-ка) з...

Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...

27 липня 2026

UCORD підготував посібник з кадрової політики для агенцій регіонального розвитку

UCORD підготував посібник з кадрової політики...

Як побудувати сучасну систему управління персоналом в агенції регіонального розвитку? Як організувати прозорий добір...

25 липня 2026

Майбутнє українських громад: Олександр Корнієнко - у подкасті «Врядування»

Майбутнє українських громад: Олександр...

    «Якщо хоча б третина наших громад зможе одним реченням сказати, що це за громада і чого вона хоче,...

24 липня 2026

Реорганізація чи перепрофілювання: як не помилитися, створюючи ліцей

Реорганізація чи перепрофілювання: як не...

Сесія ради громади відбулася.  Рішення ухвалено.  Школа І–ІІІ ступенів має стати академічним ліцеєм і,...