Перша в області громада, що вирішила об’єднатися – саме Білоберізька. Невдовзі виповниться два роки, як жителі живуть за новими правилами.
В бюджетні відносини громада вступила лише з січня цього року, відтак бюджет на поточний рік – 18, 5 мільйонів, а також педагогічна та медична субвенції. До об’єднання бюджет громади був у 6 разів менший.
Дмитро Іванюк, сільський голова Білоберізької ОТГ, розповів, що за це період було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, відкрили центр безпеки, зробили вуличне освітлення тощо. Детальніше про це дивіться у відеосюжеті.
Відео:
Область:
Івано-Франківська областьГромади:
Білоберізька сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
«0342»
20 квітня 2026
У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення
У Парламенті пропонують посилити роль органів...
На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...
20 квітня 2026
У Страсбурзі узгодили ключові принципи...
За підсумками п’ятого Діалогу високого рівня за участі українських парламентарів та за фасилітації Ради Європи...
20 квітня 2026
Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад
Як збирати та аналізувати дані про відходи....
В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...
20 квітня 2026
Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026):...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...