У Глобиному на базі загально-освітньої школи № 5 відкрили опорну школу. До неї увійшли Шепелівська, Жуківська та школа № 4 Глобиного.
За субвенцію з держбюджету капітально відремонтували приміщення. Придбали обладнання для кабінетів фізики, хімії, географії, математики та природознавства. Вчителів не скорочуватимуть, але кожен освітянин має викладати профільний предмет. Про це повідомив голова Глобинської ОТГ Станіслав Джусь..
Також він повідомив про відкриття нового дитячого садка у селі Бабичівка, що розташоване у Глобинському районі неподалік від Кременчука.
Дитячий садок відкрився вчасно. Допомогу в реконструкції приміщення дитсадка в сумі 180 тисяч гривень нам надала держава у вигляді субвенції об’єднаним територіальним громадам на розбудову інфраструктури. Півмільйона гривень виділили з міського бюджету. Мрія жителів Бабичівського старостату — мати свій дитсадок — здійснилася тільки в об’єднаній громаді. І на цьому розбудова села не зупиняється.
Теги:
Область:
Полтавська областьГромади:
Глобинська міська об’єднана територіальна громадаДжерело:
«kremen.today»
17 червня 2026
Фінансовий модуль АІКОМ: представлено новий інструмент для аналізу освітніх видатків
Фінансовий модуль АІКОМ: представлено новий...
15 червня відбулася презентація Фінансового модулю АІКОМ для управлінців у сфері освіти, фахівців та фахівчинь з...
17 червня 2026
Проєкт DECIDE оголошує грантовий конкурс на...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE запрошує територіальні громади-учасниці національного пілотування системи...
17 червня 2026
Як у Кременчуці ламають стереотипи про профтех та будують економіку довіри
Як у Кременчуці ламають стереотипи про профтех...
Ще донедавна це було типове приміщення радянської їдальні – із застарілими вікнами, пошкодженими стінами та духом...
16 червня 2026
Анонс: вебінар «Кадрові наслідки змін у мережі...
Оптимізація мережі закладів освіти, створення академічних ліцеїв, зміна статусу шкіл та демографічні виклики вже...