У Зарічненському районі буде ще одна громада

4 вересня відбулося засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Зарічненського району Рівненщини – за участі в.о. голови Зарічненської райдержадміністрації Сергія Ширінги та голови районної ради Аркадія Місюри.

Основним питанням порядку денного зібрання було утворення Морочненської об'єднаної територіальної громади. Адже чотири сільські ради Зарічненського району вирішили розпочати процес об'єднання в одну громаду з адміністративним центром у селі Морочно. Йдеться про Неньковицьку, Омитську, Сенчицьку та Морочненську сільські ради.

Участь у засіданні районної робочої групи взяв також експерт Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Михайло Шелеп. Він розповів, які подальші кроки необхідно зробити згаданим сільським радам, аби ще у поточному році вийти на проведення перших місцевих виборів в об'єднаній громаді. Крім того, експерт Центру відповів на запитання, що стосувалися реформи децентралізації.

У підсумку районна робоча група підтримала пропозицію винести відповідні зміни у перспективному плані на розгляд сесії обласної ради.

Нагадаємо, що на сьогодні у Зарічненському районі вже є Локницька ОТГ. Решта ж сільських громад району за планом віднесені до Зарічненської об'єднаної громади, однак тут об'єднавчі процеси поки що не розпочались.

06.09.2017 - 14:33 | Переглядів: 13474

Приєднані зображення:

Область:

Рівненська область

Джерело:

Читайте також:

25 листопада 2025

Європейські можливості для громад: всеукраїнське дослідження

Європейські можливості для громад:...

Українські громади потребують посилення спроможності для участі в міжнародних програмах. Після початку...

25 листопада 2025

Атласи умов та ресурсів деокупованих громад Херсонщини: інструмент для відбудови, планування та залучення інвестицій

Атласи умов та ресурсів деокупованих громад...

  У Києві презентували унікальний продукт – «Атласи умов і ресурсів деокупованих громад Херсонської області»....

24 листопада 2025

Згуртованість через різноманітність: як Копичинецька громада обʼєднала місцевих і внутрішньо переміщених осіб

Згуртованість через різноманітність: як...

Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель, Центр демократичної стійкості Київської школи економіки У попередніх...

24 листопада 2025

Прозора відбудова: чому інженер-консультант стає необхідністю для громад

Прозора відбудова: чому інженер-консультант...

21 листопада у Києві Міждержавна гільдія інженерів-консультантів провела стратегічну дискусію за участі керівництва...