В ході пленарного засідання ХІІ сесії облради депутати внесли зміни до Перспективного плану формування територій громад Харківської області, зокрема, в Дергачівському та Ізюмському районах.
У складі Дергачівського району створюватимуться три ОТГ замість затверджених попереднім Перспективним планом двох громад. А саме:
- Дергачівська об’єднана територіальна громада, куди увійдуть Дергачівська міська рада, Безруківська сільська рада, Русько-Лозівська сільська рада, Козачолопанська селищна рада, Прудянська селищна рада, Слатинська селищна рада, Проходівська сільська рада, Токарівська сільська рада;
- Малоданилівська ОТГ (Малоданилівська селищна рада та Черкасько-Лозівська сільська рада);
- Солоницівська ОТГ (Солоницівська селищна рада, Пересічанська селищна рада, Вільшанська селищна рада, Полівська сільська рада, Протопопівська сільська рада). Склад цієї ОТГ залишився у Плані без змін.
Щодо Ізюмщини, то відповідно до Перспективного плану на території району передбачається створення 2 об’єднаних територіальних громад (Ізюмську – з адміністративним центром у місті обласного значення Ізюм та Оскільську – з адміністративним центром у с. Оскіл).
Проте враховуючи, що до складу Оскільської ОТГ увійшли населені пункти Комарівської сільської ради, Ізюмською районною робочою групою з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, запропоновано внести зміни до складу Ізюмської міської ОТГ, виділивши з неї Комарівську сільську раду, яка увійшла до складу Оскільської сільської ОТГ.
25 лютого 2026
Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО. Вимоги законодавства»
Анонс: вебінар «Формування структури ЗЗСО....
До участі запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, керівників органів управління освітою...
25 лютого 2026
I_CAN запрошує громади на навчання як управляти публічними проєктами
I_CAN запрошує громади на навчання як управляти...
Участь можуть взяти представники органів місцевого самоврядування, обласних державних/військових адміністрацій,...
25 лютого 2026
Новий погляд на впровадження політики полюсів...
Автори: Ярослав Жидик, керівник напрямку регіонального розвитку EasyBusiness, асоційований партнер консалтингової...
24 лютого 2026
Інклюзивний та людиноцентричний підхід у...
Людиноцентричний підхід та інклюзія — це вже не про додаткові заходи для окремих груп, а про проєктування систем...