У селі Висоцьк Дубровицького району відбулося відкриття Центру безпеки громадян.
Новостворений центр безпеки громадян обслуговуватиме громаду з семи сіл загальною кількістю населення майже п’ять тисяч осіб. Також поблизу Центру проходить траса міжнародного значення Городище-Рівне-Устилуг до Республіки Білорусь.
Тут окрім пожежної команди та пожежної цистерни, знаходитиметься кабінет дільничого офіцера поліції та амбулаторія. Кількість таких центрів в області зростатиме, адже вони діятимуть на території створених об’єднаних громад. Таких на Рівненщині – 19.
За словами головного рятувальника області Сергія Крука, лише цього року новостворені місцеві пожежні команди ліквідували більше ста пожеж та вберегли від знищення вогнем матеріальних цінностей на сотні тисяч гривень. Сергій Крук вручив вогнеборцям нову амуніцію та спорядження.
27 травня 2026
Управління відходами по-європейськи: як Україні...
Команда Zero Waste Alliance Ukraine запрошує дізнатися більше на форумі «Міста Нуль Відходів». Коли: 23–24...
27 травня 2026
Мінфін та Конгрес Ради Європи – про підтримку громад і відновлення
Мінфін та Конгрес Ради Європи – про підтримку...
Міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч із Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних...
27 травня 2026
Громади зможуть доплачувати фахівцям з...
Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №10284. Він стосується тих, хто безпосередньо працює над...
27 травня 2026
Україна та Польща працюють над новими інструментами підтримки громад і регіонального розвитку
Україна та Польща працюють над новими...
На полях IV Міжнародного саміту міст і регіонів віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад і...