Хмельницька ОДА затвердила висновок нових ОТГ на відповідність щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України.
Відповідні розпорядження 9 і 11 серпня підписав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.
Таким чином, може з’явитися Антонінська селищна об’єднана територіальна громада Красилівського району. До неї ввійшло шість сільських рад і одна селищна.
Також добро отримала Слобідсько-Кульчієвецька сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району, яка складатиметсья з трьох сільських рад.
Остаточне рішення має ухвалити Центральна виборча комісія, яка оголошує перші вибори у новостворених громадах.
13 березня 2026
Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з...
рація започаткувала довгострокове партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц. Меморандум про співробітництво...
13 березня 2026
Учні 9-х класів можуть завершити школу без зміни закладу освіти
Учні 9-х класів можуть завершити школу без...
Учні 9-х класів можуть за власним бажанням завершити навчання в рідній школі, без необхідності переходити до іншого...
13 березня 2026
Стартувала сьома Навчальна платформа для керівників ЦНАП
Стартувала сьома Навчальна платформа для...
5 березня 2026 року розпочалося навчання сьомої Навчальної платформи для керівників ЦНАП, що реалізується у...
13 березня 2026
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь призму потенційної трансформації
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь...
Європейський Союз готується до наступного довгострокового бюджетного циклу – Багаторічної рамкової фінансової...