Бійці об’єднаних тергромад отримуватимуть правову допомогу

Новый проект, спрямований на підтримку учасників АТО у новостворених громадах, презентували у Сумах.

Правова підтримка учасникам АТО та членам їх сімей у 10 новостворених громадах Сумщини буде надаватися у рамках проекту Громадської організації «Учасники АТО Сумщини».

Запрацює проект вже у вересні. Експерти зазначили, що він триватиме до грудня 2017. Потім вони планують шукати фінансування в міжнародних організаціях, а також у місцевого і державного бюджетах.

Володимир Чепік зазначив, що тим, хто потребуватиме правової допомоги будуть надаватися консультації, підготовка потрібних документів, а в разі виникнення надскладних питань експерти допоможуть скласти позивні заяви. До того ж, усі послуги є безкоштовними…Повну версію читати ТУТ

 

Область:

Сумська область

Джерело:

«Панорама»

Читайте також:

15 травня 2026

Розпочинаємо набір на Програму стажування „WIN4UA 2026”: нові можливості для українських громад

Розпочинаємо набір на Програму стажування...

Фонд міжнародної солідарності оголошує про старт прийому заявок на участь у Програмі стажування „WIN4UA 2026”...

15 травня 2026

Просторове планування як основа відновлення: досвід прифронтових громад Харківщини

Просторове планування як основа відновлення:...

Днями відбулася загальнонаціональна онлайн-конференція «Просторове планування для відновлення, розвитку та...

15 травня 2026

15 травня 2026

Коли проєкт втрачає керованість: як зростає вартість уже під час реалізації

Коли проєкт втрачає керованість: як зростає...

В Україні не знайдеться жодного району чи громади, які б жили у повній безпеці. Ворожі дрони та ракети долітають...