Саме це нещодавно серії нарад у в 4-х ОТГ Доманьовськго та Вознесенського районів Миколаївшини обговорили представники органів місцевого самоврядування і громадськості з командою мережі «Ресурсний центр сприяння місцевої демократії» (РЦ). Представники місцевих еліт об’єднаних громад, що вже отримали сервіси різних міжнародних програм поділились своїми першими досяганнями та викликами.
За підсумком нарад в підписано відповідні угоди про співпрацю щодо розробці Стратегій розвитку, Статуту територіальної громади, генеральних планів сіл об’єднаних громад з ГО «Фонд развития г.Николаева» (ФРММ) та ознайомились з можливостями ТОВ «Архізем» щодо розробки генеоального плану і коуч-супроводжння з змельних питань.
Доманьовський селищний голова Олександр Дога відмітив, що об’єднана громада за допомогою програми DOBRE розробляє Стратегію та вчиться належному врядуванню. Але і визнав нагальність сервісів команди РЦ з налагодження дієвої самоорганізації та єднання зусиль селища Доманьовка і всіх 9 –ти сіл ОТГ у вирішені проблем гармонійного розвитку об’єднаної громади.
Голова Мостовської об’єднаної громади Надія Бабанська, погодившись з доманівським колегою щодо нагальності як сервісів DOBRE так і «Ресурсного центру сприяння місцевої демократії» підкреслила очікування допомоги саме в запроваджені проектної культури у працівників органів місцевого самоврядування та громадських активістів…Повну версію читати ТУТ
28 січня 2026
АМУ озвучила проблеми надання соціальних...
Асоціація міст України (АМУ) надала Міністерству соціальної політики, сім’ї та єдності України інформацію про...
27 січня 2026
Реформа старшої профільної школи: субвенції та актуальні питання
Реформа старшої профільної школи: субвенції та...
ключові зміни, передбачені реформою старшої профільної школи, та їх вплив на організацію освітнього процесу в...
27 січня 2026
Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода
Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода
Розвиток мережі міжнародного муніципального cпівробітництва залишається одним із ключових інструментів посилення...
26 січня 2026
Смартспеціалізації та ланцюги доданої вартості:...
Презентація результатів аналізу смарт спеціалізацій та ланцюгів доданої вартості у Вінницькій, Волинській,...