Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», Дніпровський, Полтавський, Львівський Хаби та Запорізька ОДА стали організатором дводенної міжрегіональної конференції на тему: «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень».
В зазначеному заході взяли участь представники 11 регіонів, а саме: Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Черкаської, Рівненської, Харківської та Закарпатської областей. В складі делегацій – директори Регіональних Центрів та представники об’єднаних територіальних громад.
Відкрили захід заступник голови правління Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігор Вінницький, директор Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр Свистун, заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро, які розпочали захід доповідями про реформу децентралізації в Україні в цілому та Запорізькій області зокрема.
Серед основних спікерів заходу – Роман Матвійчук – експерт Компоненту 2. Програма U-LEAD, керівник-експерт проекту ЕС з модернізації 16 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Волинській, Львівській та Рівненських областях. Експерт проінформував учасників конференції про існуючі моделі, кроки створення та калькулятор витрат на ЦНАП.
Крім того, всі присутні мали змогу отримати чимало корисної інформації від представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Своїм досвідом поділились Ірина Корольчук – керівник ЦНАП Зимнівської ОТГ Волинській області та Лариса Карп’як – керівник ЦНАП у м. Луцьку, які розповіли про власний шлях від створення до успішного функціонування ЦНАП у своїх регіонах.
За доброю традицією в рамках конференції директор Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» презентував аудиторії вже третю відео-історію про впровадження реформи, яка демонструє відмінності якості життя об’єднаних територій та противників децентралізації.
Приєднані зображення:
Область:
Запорізька областьДжерело:
Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування
06 лютого 2026
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий етап розвитку кластерного менеджменту в Україні
Акселераційна програма Clusters4Regions: новий...
2 лютого розпочала роботу Школа кластерного менеджменту #Clusters4Regions — акселераційна навчальна програма...
06 лютого 2026
Анонс: як Україна адаптує місцеве самоврядування до стандартів ЄС — підсумки проєкту ЦППР
Анонс: як Україна адаптує місцеве...
Система місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні зіштовхується з викликами воєнного...
05 лютого 2026
Міжнародні програми підтримки громад: гід можливостей для відновлення та розвитку
Міжнародні програми підтримки громад: гід...
Matchmaking сесія під час Impact.Zhytomyr 2.0 Forum Автори: Ярослав Жидик, асоційований партнер...
05 лютого 2026
Час на якість: що дає громадам відтермінування містобудівних дедлайнів
Час на якість: що дає громадам відтермінування...
У попередніх матеріалах ми говорили про «страх підпису» у відбудовчих проєктах — явище, з яким сьогодні стикаються...