Веселівська ОТГ та польська ґміна Котунь підписали меморандум про співпрацю

Представники Центру розвитку місцевого самоврядування взяли участь в урочистому підписані меморандуму між Веселівською об'єднаною територіальною громадою та ґміною Котунь (Польща). 

Дана подія є прикладом справжньої європейської інтеграції та дружби між братніми народами.

Перед громадами цей крок відкриває перспективу співпраці в сферах культури, освіти, економіки.

Перші проекти з ознайомчими поїздками веселівських дітей до Польщі і навпаки вже в процесі.

Крім того, Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» стимулює співробітництво між громадами в середині Запорізької області.

На екскурсію до Веселівської громади були запрошені представники Широківської ОТГ. Добре підґрунтя для обміну досвідом та перші цеглини фундаменту дружби між громадами.

27.07.2017 - 12:12 | Переглядів: 10689

Приєднані зображення:

Область:

Запорізька область

Громади:

Веселівська селищна об’єднана територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

20 лютого 2026

I_CAN масштабує навчання УПІ

I_CAN масштабує навчання УПІ

I_CAN розпочав масштабування по всій Україні своєї Навчальної програми з управління публічними інвестиціями для...

20 лютого 2026

«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти політики згуртованості ЄС

«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти...

«Мовою розвитку» ЄС описують не лише цілі та принципи регіональної політики ЄС, а й конкретні відповіді на практичні...

19 лютого 2026

Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти»

Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку...

Які практичні кроки мають здійснити керівники та педагоги, щоб ефективно впровадити ключові зміни до Порядку...

19 лютого 2026

«Шпроти в банці» в минулому. Як у Деснянській громаді гардероб перетворили на сучасне укриття

«Шпроти в банці» в минулому. Як у Деснянській...

Деснянська громада на Чернігівщині – особлива, адже її центром є військове містечко Десна. На початку...