У Царичанці капітально відремонтували головні вулиці – Валентин Резніченко

У Царичанці завершили капремонт двох головних вулиць – Соборної та Робочої. Близько чотирьох кілометрів дороги оновили обласним коштом, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми підтримуємо розвиток інфраструктури громад Дніпропетровщини – виділяємо кошти на капремонт автошляхів, які не оновлювали десятками років. Допомогли й Царичанській громаді – дві дороги вже з новим покриттям, а до кінця літа сучасного вигляду набудуть ще дві магістралі», – зазначив голова ДніпроОДА.

У Царичанці повністю оновили Соборну та Робочу вулиці – тепер там якісно заасфальтовані автошляхи.

«Ще років п’ять тому на Царичанщині ніхто й не мріяв про капітальний ремонт доріг, – розповів голова Царичанської селищної ради Геннадій Сумський. – Велика вдячність команді Валентина Резніченка за підтримку, яку вона надає об’єднаним територіальним громадам».

Відремонтовані дороги стали комфортними і головне – безпечними для людей. І це особливо важливо, адже цими вулицями діти йдуть до школи, а батьки ведуть малечу до дитячого садка, каже Олена Марочка – мешканка Соборної.

«На нашій вулиці взагалі асфальту раніше не було. Десятиліттями ями були в коліно, а тепер – рівний асфальт. Зараз діти без проблем катаються на роликах, – поділилася враженнями Алла Лубко, мешканка Робочої. – Велика вдячність губернатору, завдяки якому наша вулиця стала такою гарною».

Нині на оновлених вулицях роблять сучасне освітлення.

До кінця літа коштами обласного бюджету також капітально відремонтують вулиці у Бабайківці та Прядівці Царичанської громади.

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Царичанська селищна об’єднана територіальна громада Царичанська територіальна громада

Джерело:

Дніпропетровська ОДА

Читайте також:

17 лютого 2026

Ресурсоменеджмент для громад: що (не)робити з відходами, аби вони стали ресурсом

Ресурсоменеджмент для громад: що (не)робити з...

  Той, хто володіє ресурсами, володіє світом. Звична логіка керівництва країн, які владу вимірюють покладами...

17 лютого 2026

Сильна громада: системне відновлення як основа стійкості українських громад

Сильна громада: системне відновлення як основа...

Чотири роки повномасштабної війни росії проти України призвели до масштабних руйнувань критичної інфраструктури,...

17 лютого 2026

Уряд затвердив порядок надання субвенції на розвиток ветеранських просторів у 2026 році

Уряд затвердив порядок надання субвенції на...

11 лютого 2026 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №180, якою затверджено Порядок та умови надання у...

16 лютого 2026

«Гранти – не манна небесна»: як прикордонна Коропська громада перетворила старе шкільне укриття на сучасний хаб

«Гранти – не манна небесна»: як прикордонна...

Коропська громада, що на Чернігівщині, розташована в зоні підвищеної небезпеки через близькість до кордону з рф. Тут...