АНОНС!До уваги ЗМІ, журналістів, блогерів, та усіх, хто цікавиться новинами децентралізації і професійно висвітлює цю тему

18 липня 2017 року Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування проводить прес-тур до Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади.

У програмі прес-туру – п’ять стратегічних пріоритетів громади з презентацією функціонування об’єктів у зазначених сферах:

Стратегічний пріоритет «Розвиток медицини в Царичанській ОТГ»;

Стратегічний пріоритет «Розвиток освіти в Царичанській ОТГ»;

Стратегічний пріоритет «Розвиток інфраструктури в Царичанській ОТГ»;

Стратегічний пріоритет «Інтеграція та самобутність Царичанської ОТГ»;

Стратегічний пріоритет «Інтеграція та самобутність Царичанської ОТГ;

Спікери:

Селищний голова Геннадій Сумський;

головний лікар ЦПМСД Дениско Наталія;

директор Царичанської ЗОШ Рашевська Таїсія;

начальник відділу ЖКГ та інфраструктури Андрухів Андрій;

учениця 10 класу Яна Овчаренко, Президент ради учнів опорної школи громади;

У прес турі бере участь директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Для акредитації учасників прес-туру просимо до 18.00 17 липня 2017 року надіслати заявку на електронну адресу Дніпропетровського ЦРМС lgdc.dnipro@gmail.com зазначивши у ній ПІБ учасника, назву ЗМІ, що представляєте, контактний моб.тел. та електронну пошту для оперативного зв’язку, а також інформацію, де буде опубліковано матеріали за результатами прес-туру ( орієнтовна дата, назва ТВ-програми, газети, журналу, інтернет- видання тощо).

Збір учасників прес-туру о 9.00 18 липня 2017 року в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Європейська, 10-а.

Довідки за телефоном - 098-213-55-72

17.07.2017 - 21:33 | Переглядів: 14814
АНОНС!До уваги ЗМІ, журналістів, блогерів, та усіх, хто цікавиться новинами децентралізації і професійно висвітлює цю тему

Теги:

анонс

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Царичанська селищна об’єднана територіальна громада Царичанська територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

25 липня 2025

Євроінтеграційне навчання для українських громад: новий крок до посилення спроможності без навантаження на бюджет

Євроінтеграційне навчання для українських...

  Народний депутат України Віталій Безгін повідомив про досягнення попередньої домовленості з представниками...

24 липня 2025

Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині обрати профіль - запис вебінару

Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині...

Швейцарсько-український проєкт DECIDE провів вебінар на тему: «Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині обрати...

23 липня 2025

Один мер — десять партнерств: Мартін Асмут став Амбасадором дружби міст від Cities4Cities

Один мер — десять партнерств: Мартін Асмут став...

  Нагороду вручено 19 липня у німецькому Гофштеттені — за лідерство, що надихає інші муніципалітети знаходити...