4 липня у сесійному залі Щекичинської сільської ради відбулося громадське обговорення на тему об'єднання разом з сусідніми сільрадами Корецького району у Великомежирицьку об'єднану територіальну громаду.
До участі в обговоренні були запрошені голова Корецької райдержадміністрації Сергій Черній (Черній Сергій) та голова райради Ігор Хоменчук.
Інформацією про зміст реформи децентралізації з присутніми ділилися директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий (Руслан Сивий) та експерт Михайло Шелеп (Михайло Шелеп).
Мешканці сіл змогли як отримати відповіді на свої запитання, так і висловити власні міркування щодо актуальних для села проблем. Однак чіткої відповіді щодо перспектив участі сільської ради в процесі створення Великомежирицької об'єднаної громади громада поки надати не може. Тому вирішено і далі працювати задля підвищення поінформованості громадян про переваги реформи децентралізації.
Приєднані зображення:
Область:
Рівненська областьДжерело:
Рівненський центр розвитку місцевого самоврядування
05 травня 2026
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому реформа старшої школи — це можливість для громад
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому...
Реформа старшої профільної школи, яка вже восьмий рік змінює українську освіту, дає кожній дитині можливість...
05 травня 2026
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 3: Як має розвиватися S3?
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....
Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...
05 травня 2026
Форум громад I_CAN “Якісна стратегія – ефективні інвестиції у відбудову та розвиток громади”
Форум громад I_CAN “Якісна стратегія –...
Національна навчальна програма з управління публічними інвестиціями I_CAN проведе 13 травня захід високого рівня –...
04 травня 2026
Громадам хочуть дати більше впливу на адміністрування місцевих податків: що пропонують
Громадам хочуть дати більше впливу на...
Громади можуть отримати більше інструментів впливу на адміністрування місцевих податків. Це питання обговорили під...