У Центрі розвитку місцевого самоврядування у Львівській області відбувся круглий стіл за участі ОЕСР

23 червня, у приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області відбувся круглий стіл за участі ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку), представників органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бринь привітав усіх присутніх і представив Першого секретаря Представництва ЄС в Україні Бенедикта Херрманна та учасників делегації ОЕСР, міжнародну організацію, яка створена з метою аналізу впливу певних процесів на економічний розвиток країн.

«Уряд України звернувся до нашої організації з проханням дослідити, як проходить процес децентралізації в країні, які проблеми при цьому виникають та як успішно його продовжувати, - розповіла Марія Міхалун, проектний менеджер ОЕСР.

Під час круглого столу обговорювалися зміни у веденні бізнесу після початку впровадження реформи децентралізації, а також в яких умовах перебувають бізнесмени на локальному рівні і як місцева влада може посприяти покращенню умов ведення бізнесу в об’єднаних громадах.

Бенедикт Херрманн, Перший секретар Представництва ЄС в Україні, розказав, що важливу роль у забезпеченні розвитку бізнесу в ОТГ відіграє допомога з боку місцевої влади. Адже завдяки розвитку бізнесу на території надходять кошти у місцевий бюджет, від чого громада може процвітати.

26.06.2017 - 20:35 | Переглядів: 9522

Приєднані зображення:

Область:

Львівська область

Джерело:

Читайте також:

16 липня 2026

Для агенцій регіонального розвитку підготували практичний посібник з управління фінансами

Для агенцій регіонального розвитку підготували...

Як побудувати фінансово спроможну агенцію регіонального розвитку? Як забезпечити її стабільну роботу не лише за...

16 липня 2026

Шлях громад до програм ЄС: головні акценти зустрічей у Брюсселі

Шлях громад до програм ЄС: головні акценти...

У межах навчального візиту до Брюсселя українська делегація взяла участь у тематичному семінарі та обговорила з...

16 липня 2026

Запрошення до партнерства у напрямі «Міжнародна муніципальна співпраця»: Менторська підтримка громад

Запрошення до партнерства у напрямі «Міжнародна...

Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» запрошує громади та кластери громад до участі у...