Для ЗМІ Житомирщини відбудеться прес-тур у Високівську ОТГ

Для ЗМІ Житомирщини 8 червня відбудеться прес-тур у Високівську об'єднану громаду та населені пункти Черняхівського району, які планують об'єднання.

У Високівській ОТГ журналістам покажуть перші успіхи у роботі громади та проблеми, які вирішують в об'єднані, зокрема ремонти шкіл та амбулаторій, доріг, дитячих садків та інші.

Крім того у Високівській громаді буде організовано зустрічі із колективами підприємств, які працюють у громаді та переселенців.

В Черняхівському районі журналісти відвідають об'єкти соціальної інфраструктури, які потребують ремонтів, але через дефіцит коштів не ремонтуються.

Область:

Житомирська область

Громади:

Високівська сільська об’єднана територіальна громада Високівська територіальна громада

Джерело:

Сайт Житомирської ОДА

Читайте також:

21 листопада 2025

3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris: запрошуємо громади до участі

3 грудня у місті Полтава відбудеться...

  3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого...

21 листопада 2025

Експертна оцінка фінансової спроможності громад у розрізі областей за 9 місяців 2025 року

Експертна оцінка фінансової спроможності громад...

Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...

21 листопада 2025

Анонс вебінару: «Перетворення комунального комерційного підприємства на АТ чи ТОВ за Законом № 4196: перше знайомство»

Анонс вебінару: «Перетворення комунального...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві...

21 листопада 2025

Уряд затвердив перелік та вимоги до показників для визначення функціональних типів територій: що це означає для громад

Уряд затвердив перелік та вимоги до показників...

Кабінет Міністрів ухвалив перелік та вимоги до показників, за якими українські громади буде віднесено до різних...