З метою надання методичної допомоги у забезпеченні діяльності Витвицької ОТГ робочі групи з обласної та районної державних адміністрацій під керівництвом заступника голови ОДА Богдана Кобилянського та першого заступника голови РДА Віктора Громиша за участю директора Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслана Панасюка, представників структурних підрозділів адміністрацій відвідали сьогодні с.Витвицю.
Під час зустрічі обговорено проблемні питання із працівниками апарату об’єднаної територіальної громади, в.о старост, керівниками закладів та установ, які знаходяться на території Витвицької ОТГ.
Зазначимо, що Витвицька об’єднана територіальна громада створена наприкінці минулого року. Сьогодні формується її управлінський апарат, тривають процеси набуття функцій і повноважень та передачі майна. За словами голови Витвицької ОТГМиколи Шикора, формування управлінської структури об’єднаної громади ще не завершено.
- Ми розуміємо, що децентралізація є одним із пріоритетів реформування у нашій державі. Альтернативи реформуванню немає.Тому головною метою співпраці обласної та районної влади з керівництвом ОТГ на цьому етапі є надання всебічної методичної та практичної допомоги в організації діяльності виконавчих органів територіальної громади, що не дозволить громадам залишитися наодинці зі своїми проблемами, - наголосив заступник голови ОДА Богдан Кобилянський.
Посадовець під час робочого візиту акцентував увагу на питаннях, які найперше слід вивчати та надавати фахову консультацію – передачу об’єктів на баланс ОТГ, виділення державної субвенції, залучення професійних кадрів у виконавчий апарат ОТГ.
Предметну розмову з сільським головою, його заступником та керівниками відділів ОТГ вели представники структурних підрозділів обласної та районної адміністрацій.
Проаналізувавши стан справ у галузях, члени робочої групи напрацювали відповідні рекомендації, окреслили шляхи вирішення питань організації роботи об’єднаної територіальної громади у бюджетній, фінансовій, освітній, медичній та інших сферах діяльності.
22 квітня 2026
Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив набір на нову програму
Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив...
Платформа пам’яті “Меморіал” оголошує реєстрацію для громад до участі у програмі “Культура пам’яті: відкриті...
22 квітня 2026
Антикорупційна програма місцевої ради: від...
Сьогодні громади працюють в умовах високого адміністративного навантаження: підготовка до відновлення, управління...
22 квітня 2026
5 порад про політику згуртованості ЄС для громад
5 порад про політику згуртованості ЄС для громад
Після вступу України до ЄС європейська політика згуртованості, на яку Євросоюз витрачає майже третину свого...
21 квітня 2026
Консультації з органами місцевого...
Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку...