У Здолбунівському районі і досіввагаються щодо об’єднання громад.
У рамках роботи «Інформаційного пункту децентралізації» Проекту ПУЛЬС консультанти дізнавались, чому люди не можуть утворити громади.
Фахівці роз’яснили сільським головам та людям про результати об’єднань. Консультант-фінансист Людмила Кушнер розповіла про формування бюджету, додаткові надходження, повноваження та відповідальність. Навела приклади – як у районах працюють уже створені ОТГ, та ще не об’єднані села.
Люди спільно з фахівцями ще раз обговорили формат утворення громад, і дійшли спільної думки – об’єднуватись потрібно. Тому знову почнуть перемовини з усіма сільськими радами, які за перспективним планом мають утворитися у Здолбунівському районі.
Фахівці наголосили – Мізоцька громада має потенціал, тому потрібно активізувати роботу.
05 травня 2026
Стартує відбір громад для участі в Ukraine Recovery Conference 2026
Стартує відбір громад для участі в Ukraine...
Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає конкурсний відбір територіальних громад для...
05 травня 2026
Проєкти соціального житла відібраних громад пройдуть оцінку фінансових моделей
Проєкти соціального житла відібраних громад...
Проєкти зі створення муніципального орендного житла для низки громад перейшли на наступний етап реалізації — їх...
05 травня 2026
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому реформа старшої школи — це можливість для громад
“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому...
Реформа старшої профільної школи, яка вже восьмий рік змінює українську освіту, дає кожній дитині можливість...
05 травня 2026
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 3: Як має розвиватися S3?
Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....
Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...