Сьогодні у селі Білоберізка Білоберізької ОТГ Верховинського району відкрили Центр безпеки громади, до складу якого входить місцева пожежна охорона та екстрена медична допомога. В урочистостях з цього приводу взяли участь представники обласної і районної влади, виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук та ін.
Голова Білоберізької ОТГ Дмитро Іванюк у розмові з нашим кореспондентом наголосив, що відкриття Центру охорони є дуже важливим для забезпечення пожежної безпеки жителів населених пунктів, які належать до об’єднаної громади. За його словами, на пожежному автомобілі високої прохідності почергово працюватиме троє водіїв, а саму пожежну охорону буде сформовано з волонтерів, які у разі потреби надаватимуть допомогу. Адже з Верховини через погані дороги пожежникам потрібно на подолання шляху у Білоберізьку ОТГ витратити приблизно годину. А з Білоберізки до найвіддаленішого населеного пункту ОТГ автомобілем можна дістатися максимум за 20 хвилин. Кошти на зарплати водіям, бензин тощо заклали у місцевому бюджеті. А пожежну машину громаді відповідно до договору передало обласне управління ДСНС.
Також на території Білоберізької ОТГ працюватиме екстрена медична допомога, кошти на функціонування якої виділено з державного бюджету. А ще цього ж дня у Білоберізькій ЗОШ I – III ст. відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.
За словами Юрія Стефанчука, голова Білоберізької ОТГ Дмитро Іванюк докладає максимум зусиль задля наближення послуг до людей, що й повинен робити відповідальний керівник об’єднаної громади з метою поліпшення життя її мешканців. Ця громада може слугувати прикладом для інших щодо якісної організації надання послуг, вважає Юрій Стефанчук.
Теги:
ДСНС пожежна безпека Центри безпеки
Область:
Івано-Франківська областьГромади:
Білоберізька сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Галичина
13 квітня 2026
Анонс: вебінар «Особливості реалізації...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...
13 квітня 2026
«Ми – живі! Ми боремося!»: Голова Сіверської...
Олексій Воробйов про те, як живе його громада тепер, коли одну її частину захоплено, а інша знаходиться у сірій...
10 квітня 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 квітня 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...