У селі Довгий Войнилів на Калущині відкрили дитсадок. Відкриття відбулося урочисто та святково. Тож, дітки вже знайомляться між собою, а майбутні працівники дошкільного закладу завершують останні приготування. У понеділок, дітки, нарешті, переступлять поріг закладу.
На відкриття дитсадка у селі Довгий Войнилів чекали кількадесят років. Приміщення школи — велике, а учнів в останні роки суттєво поменшало. Тож, керівництво Верхнянської ОТГ вирішило: частину школи можна перетворити у дитсадок, інформують "Вікна".
Кілька місяців підготовки документів, а відтак ще кілька місяців ремонтів — і дитсадок майже завершено. У кабінетах, де перебуватимуть дітки, встановлено нові меблі, вікна, підлогу, закуплено іграшки та інвентар. Наразі необлаштованим залишається лише дитячий майданчик.
Попри це, як і планували, відкриття дитсадка відбулося 20 квітня. За попередньою інформацією, бюджету громади влаштування дошкільногго закладу обійшлося у 600 тисяч гривень.
Нагадаємо, днем раніше відбулося відкриття дошкільного закладу у селі Негівці. Дітки вітали присутніх концертною програмою, а спонсори та влада дарували їм іграшки.
12 грудня 2025
Французький досвід для українських громад:...
Члени Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...
12 грудня 2025
Коли знання запускають участь: як Здолбунівська...
Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель – Центр демократичної стійкості (Київська школа економіки) Частина...
12 грудня 2025
Як органам місцевого самоврядування проводити...
Національне агентство України з питань державної служби затвердило Методичні рекомендації щодо проходження...
11 грудня 2025
Можливості для громад Дніпропетровщини та Житомирщини: презентація проєкту U-RESTORE
Можливості для громад Дніпропетровщини та...
18 грудня команда проєкту U-RESTORE проведе онлайн-презентацію у Zoom, щоб представити проєкт і можливості...