У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації

20 квітня у  Житомирському національному агроекологічному університеті  пройшов «Національний ярмарок вакансій для  об’єднаних територіальних громад».

У межах ярмарки  студентам  презентували наявні вакансії у ОТГ Житомирської області з можливістю подальшого працевлаштування за фахом.

Учасниками заходу стали  студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Зокрема, під час зустрічі консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Галина Семенець розповіла присутнім про реформу децентралізації – передумови та законодавчі підстави її проведення, перші результати і досягнення в різних регіонах країни, а також можливості і перспективи для об’єднаних громад.

За її словами, у 2016 році Житомирщина посідала перше місце в країні за кількістю ОТГ. У 2017 році цей процес не зупиняється і вже зараз об’єднанням охоплено більше третини територій області.

Разом з тим, нові ОТГ потребують фахівців для розвитку і впровадження різноманітних проектів на підтримку громад у сфері культури, освіти, медицини, соціального захисту, надання послуг, тощо.

Нагадаємо, що програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування, підготовку персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком, впровадження децентралізаційної реформи.

Область:

Житомирська область

Джерело:

Cайт МОНу

Читайте також:

06 грудня 2025

Мінрозвитку закликає громадськість та експертів долучатися до роботи над оновленням системи оцінки спроможності громад

Мінрозвитку закликає громадськість та експертів...

Міністерство розвитку громад та територій України продовжує роботу над оновленням підходів до оцінки спроможності...

05 грудня 2025

Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із Cities4Cities

Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із...

  Україна входить у черговий переговорний етап євроінтеграції – і місцеве самоврядування тут відіграє ключову...

05 грудня 2025

Швейцарсько-український проект DECIDE представив результати масштабного дослідження децентралізації освіти: ключові виклики та тенденції

Швейцарсько-український проект DECIDE...

Протягом п'яти років реалізації реформи децентралізації управління освітою продовжує залишатися критичним чинником...

04 грудня 2025

Багаторівневе врядування на практиці: підсумки регіонального форуму Polaris

Багаторівневе врядування на практиці: підсумки...

3 грудня у Полтаві відбувся регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого врядування» –...