Великоновосілківському району надали рекомендації з формування громад

В рамках проведення інформаційних днів з питань впровадження реформ та децентралізації, 20 квітня 2017 року представники департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації відвідали Великоновосілківський район. На нараді були присутні представники Великоновосілківської райдержадміністрації, голови сільських і селищної ради Великоновосілквського району, депутати місцевих рад, представники громадськості та керівники бюджетоутворюючих підприємств району.

На нараді було висвітлено процес об’єднання територіальних громад в Україні, наголошено на перевагах процесу децентралізації, на прикладі вже існуючих об’єднаних територіальних громад області. В процесі обговорення були розглянуті питання формування громад на території Великоновосілківського району, як за Перспективним планом формування територій громад Донецької області, так і альтернативні варіанти об’єднання, а саме: формування Старомлинівської сільської об’єднаної територіальної громади та об’єднання Комарської і Костянтинопільської сільських об’єднаних територіальних громад в одну громаду з адміністративним центром у селі Комар.

За результатами наради в.о директора департаменту Биченко Л.А. було запропоновано створити робочу групу з представників відповідних рад і громадськості для прискорення процесу об’єднання спроможних територіальних громад Великоновосілківського району.

Область:

Донецька область

Громади:

Великоновосілківська селищна об’єднана територіальна громада

Джерело:

Сайт Донецької ОДА

Читайте також:

16 вересня 2025

Погодження проєктів угод про міжнародне територіальне співробітництво: як це працює на практиці?

Погодження проєктів угод про міжнародне...

  Понад пів року діє чітка процедура для підписання міжнародного партнерства. Запрошуємо розібратися разом, як...

16 вересня 2025

Держбюджет-2026: що отримають громади і як розподілять ресурси для відновлення

Держбюджет-2026: що отримають громади і як...

Кабінет Міністрів України 15 вересня 2025 року подав до Верховної Ради України проєкт Закону України «Про Державний...

16 вересня 2025

Відкритий діалог та поетапне впровадження: що потрібно для успіху інституційної реформи закладів культури

Відкритий діалог та поетапне впровадження: що...

Які нові можливості та зміни зможе отримати культурна спільнота від впровадження інституційної реформи закладів...

16 вересня 2025

Стратегії громад не для “полиці”: що змінює реформа публічних інвестицій

Стратегії громад не для “полиці”: що змінює...

Впродовж останніх двох років Україна активно впроваджує реформу системи управління публічними інвестиціями (УПІ), що...