Барська громада розпочала роботу над створенням власної Стратегії розвитку
19 квітня в приміщенні Барської міської ради відбулась зустріч представників місцевих ОМС на чолі з міським головою Артуром Цицюрським з директором Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олегом Левченком та радником з регіонального розвитку Юрієм Войціцьким.
Представники ЦРМС прибули до Бару на запрошення місцевої влади з метою надання необхідних консультацій для початку роботи над створенням Стратегічного плану розвитку Барської громади до 2020 року.
- Ми маємо великі сподівання на те, що Барська громада, вірно визначивши цілі і орієнтири свого розвитку, зможе використати місцеві переваги, яких вона має дуже багато. Її достатньо високий туристичний і промисловий ресурс, а також чітко визначений Стратегічний план є основою для економічного зростання, а також для підвищення добробуту місцевих мешканців - говорив підчас зустрічі директор Вінницького ВП ЦРМС Олег Левченко.
На першій “інаугураційній” зустрічі, присвяченій створенню Стратегії розвитку, усі сторони обговорили приблизний робочий план, часові рамки, а також механізм збору даних для наступного соціально-економічного аналізу.
- Наша громада орієнтується на розкриття можливостей туристичних принад нашої території. Це не лише Барський замок і сакральні споруди, але й місця, пов'язані з життям і діяльністю відомих українців, зокрема Івана Виговського чи Михайла Коцюбинського — зазначив міський голова Артур Цицюрський.
Про збір первинних та вторинних даних для стратегічного аналізу, порядок формування Робочої Групи, проведення опитування мешканців та підприємців говорив Юрій Войціцький.
- У зв'язку із новими реаліями, повноваженнями та ресурсами, громади потребують проведення стратегічного та просторового планування. Ви зараз є на підготовчому етапі, який є не менш важливим, ніж безпосереднє визначення стратегічних та операційних цілей чи проведення SWOT-аналізу — говорив він.
Роботу над створення Стратегічного плану розвитку Барської громади із залученням зовнішніх консультантів програми U-LEAD, планують завершити на початку осені поточного року.
U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією. U-LEAD підтримує створення прозорої і підзвітної багаторівневої системи управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Це передбачає посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.
Приєднані зображення:
Область:
Вінницька областьГромади:
Барська міська об’єднана територіальна громада Барська територіальна громадаДжерело:
Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
05 липня 2022
Послуги у сфері соціального захисту населення: відповіді на типові питання
Послуги у сфері соціального захисту населення:...
Експерти шведсько-українського проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» підготували відповіді на 35...
05 липня 2022
«Країна, яку ми зараз проєктуємо, — має бути...
Ухвалено підсумкову декларацію Конференції з питань відновлення України, яка відбулася місті Лугано, Швейцарія. Про...
05 липня 2022
8 липня ‒ онлайн-семінар «Реалізація...
8 липня з 10:00 до 12:30 Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення...
05 липня 2022
Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя
Аргументи для розвитку велоруху в громадах під...
До війни для громад Дніпропетровської області організувати веломарафон або велопробіг було однією з найулюбленіших...