Ремонт та реконструкція закладів охорони здоров'я і є результатом розпочатої три роки тому реформи з децентралізації. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час ознайомлення з консультативною поліклінікою Кіровоградської обласної лікарні, відремонтованою за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету.
Глава Уряду також ознайомився з побудованим за кошти обласного бюджету сучасним операційним блоком, де проводяться операції на відкритому серці, у Кіровоградському обласному кардіологічному диспансері.
"Це і є результат справжньої децентралізації. З'явилася децентралізація – зовсім інший прогрес. Але найголовніше – інвестувати не у стіни лікарень, а у здоров'я людей", – наголосив Володимир Гройсман.
Теги:
Область:
Кіровоградська областьДжерело:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
13 березня 2026
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь призму потенційної трансформації
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь...
Європейський Союз готується до наступного довгострокового бюджетного циклу – Багаторічної рамкової фінансової...
13 березня 2026
Громади як драйвери стійкості: експерти НІСД та...
На Європейському конгресі місцевого самоврядування в Миколайках визначили, як розблокувати потенціал громад перед...
13 березня 2026
Мінфін запустив оновлений дашборд для громад: тепер ще більше даних про місцеві бюджети у 2026 році
Мінфін запустив оновлений дашборд для громад:...
Міністерство фінансів України продовжує впроваджувати інструменти для підвищення прозорості та зручності управління...
12 березня 2026
Державні інституції та асоціації місцевого...
7 березня представники 8 ключових національних установ та трьох всеукраїнських асоціацій завершили навчально-робочий...