У 2017 році Ходорівська ОТГ спрямує на культуру та мистецтво понад 10 мільйонів гривень

У той час, коли у багатьох громадах та населених пунктах культура та мистецтво фінансуються по залишковому принципу, у Ходорівській міській об’єднаній територіальній громаді вони є серед пріоритетних. Так, у 2017 році на культуру та мистецтво Ходорівська ОТГ спрямує 10 779 тис. грн. Усього бюджет цієї ОТГ складає 127 141,06 тис. грн.

У Ходорівській ОТГ є 37 закладів культури. У самому Ходорові це – Школа мистецтв, Палац культури, Краєзнавчий музей, Публічна бібліотека, Дитяча бібліотека, Народний дім імені Зеновія Кецала. Ще 35 Народних домів функціонують у населених пунктах громади, а у двох із них є ще й народні музеї: імені Слави Стецько у селі Юшківці та Етнографічний музей у селі Наддністряни. При Ходорівському Палаці культури працюють 7 народних колективів, ще 2 колективи є при Народних домах в селі Юшківці і селі Піддністряни.

І невдовзі таких колективів може стати ще більше. Адже, як зазначила заступник голови Ходорівської ОТГ з гуманітарних питань Ольга Мельник, Ходорівська школа мистецтв відкрила свої відділення у 4 населених пунктах. Тут дітей навчають грі на музичних інструментах, образотворчому, хореографічному та театральному мистецтву.

Аргументуючи такі великі видатки на культуру та мистецтво у своїй ОТГ, Ольга Мельник сказала: «Зберігаючи і примножуючи культуру Опільського етносу, ми виховуємо майбутні покоління і прищеплюємо любов до рідної землі і держави Україна».

Область:

Львівська область

Громади:

Ходорівська міська об’єднана територіальна громада

Джерело:

«Львівська газета»

Читайте також:

10 квітня 2026

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...

Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...

10 квітня 2026

Володимир Зеленський відзначив представників громад та військових адміністрацій і вручив відзнаки «Місто-герой України»

Володимир Зеленський відзначив представників...

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...

10 квітня 2026

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають цифровізації від податкової, а не створення власних «армій» фіскалів

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...

Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...

09 квітня 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...