Ми маємо побудувати нашу стратегію таким чином, щоб конституційна реформа була ухвалена. Про це Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив під час свого виступу в програмі "Свобода слова" 25 серпня. «За кожну реформу треба боротися», - зазначив він.
Критикуючи позицію противників внесення змін до Конституції, Володимир Гройсман зокрема зазначив: «Нас намагаються посварити з нашими європейськими партнерами, з усім світом, оскільки демонстрація того, що Україна не зможе прийняти європейські реформи, необхідні зміни - це й є стратегія Кремля. Але грають вони при цьому на почуттях українців». «Я не хочу сказати, що хтось намагається бути агентом Кремля, але є певні почуття, на яких можна зіграти недобру гру», - додав керівник українського парламенту.
За його словами, конституційна реформа на сьогодні є необхідною, вона народить справжнє громадянське суспільство, справжній середній клас, якого бояться всі режими диктаторської влади, створить якісні робочі місця через активну участь у владі громадян, змінить систему економіки нашої держави. Ця реформа є ключем до успіху реформ у галузі освіти, охорони здоров‘я, соціальної політики тощо.
Голова Верховної Ради України також наголосив, що "конституційна реформа дасть змогу повернути владу від державного апарату до органів влади, які обирають українці".
Відео:
Теги:
Володимир Гройсман Конституція
Джерело:
Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
22 грудня 2025
Статут демократії: Криничанська громада серед перших в Україні прийняла новий ключовий документ
Статут демократії: Криничанська громада серед...
Незважаючи на складну безпекову ситуацію, громади Дніпропетровської області не припиняють роботу над побудовою...
22 грудня 2025
В Броварах відкрився сучасний профорієнтаційний хаб DECIDE для учнів 7–9 класів
В Броварах відкрився сучасний профорієнтаційний...
У Броварському професійному коледжі запрацював новий, вже дев’ятий за рахунком, профорієнтаційний хаб, створений в...
22 грудня 2025
Закон про забезпечення законності та прозорості...
5 листопада поточного року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких...
22 грудня 2025
Перетворення комунального підприємства на...
Перетворення комунального підприємства (КП) на акціонерне товариство (АТ) або товариство з обмеженою...