Якщо ви все ще боїтеся і не розумієте слова децентралізація, то подивіться краще фотографії нового дитячого садочка, який зовсім скоро відкриється у Богданівській об’єднаній громаді.
Два поверхи, світлі і теплі групи, утеплений фасад, нові вікна та меблі - сюди будуть ходити близько сотні діток селища Богданівка. Весною навколо дитсадка благоустроять територію та обладнають ігрові майданчики.
До речі, садочок був закритий на реконструкцію ще у 90-і. Яскравий приклад, як за півроку можна вирішити проблему, яка не вирішувалась майже 20 років.
За останній рік на Дніпропетровщині відремонтували 18 навчально-виховних комплексів та дитячих садків. Ще два садочка були побудовані «з нуля».
13 лютого 2026
Територіальні громади 2025: ключові зміни та їхні наслідки
Територіальні громади 2025: ключові зміни та...
Пропонуємо увазі читачів «Децентралізації» ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений експертами KSE Institute —...
13 лютого 2026
«Мова розвитку»: описовий довідник головних термінів політики згуртованості ЄС
«Мова розвитку»: описовий довідник головних...
Європейський Союз має свою «мову розвитку». Нею пишуть стратегії, розподіляють мільярди євро й оцінюють успіхи...
13 лютого 2026
Плани Комітету, позиція Мінрозвитку та...
У Києві відбулася підсумкова конференція «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади в Україні на...
12 лютого 2026
Анонс: вебінар «Особливості проведення...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів місцевого...