12 серпня Кабінет Міністрів України своїми розпорядженнями затвердив перспективні плани формування територій громад Чернігівської та Житомирської областей.
Згідно з розпорядженнями, у Чернігівській області пропонується утворити 45 спроможних територіальних громад, у Житомирській - 37.
До перспективного плану формування територій громад цих областей не були включені ті територіальні громади, створення яких не відповідає Методиці формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою КМУ від 08.04.2015 № 214.
У зв’язку з цим, Кабінет Міністрів доручив Чернігівській та Житомирській обласним державним адміністраціям завершити роботу щодо підготовки пропозицій про внесення змін до перспективних планів формування територій громад цих областей та внести такі пропозиції в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.
Як повідомлялося, 5 серпня Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей.
Теги:
Область:
Житомирська область Чернігівська областьДжерело:
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
07 серпня 2026
Красносільська громада стала першою сільською...
У 2025 році Красносільська громада на Одещині розпочала переробляти біовідходи на добрива та залучати мешканців до...
07 серпня 2026
Стартує набір на програму «Стійкі громади» для...
ГО «ДЕСПРО» у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Вищою школою публічного...
07 серпня 2026
Анонс: 13 серпня запрошуємо громади на...
13 серпня відбудеться інформаційна сесія для громад, зацікавлених у співпраці з канадським проєктом «Відновлення для...
06 серпня 2026
13 серпня – онлайн-лекція «Громада і люди з досвідом війни: як будувати взаємодію»
13 серпня – онлайн-лекція «Громада і люди з...
13 серпня 2026 року о 14.30 відбудеться безоплатна онлайн-лекція «Громада і люди з досвідом війни: як будувати...