Досвід ОТГ Катеринопільщини переймала сумська делегація

З особливостями роботи Єрківської та Мокрокалигірської об’єднаних територіальних громад упродовж 21-22 лютого знайомились делегація з Липоводолинського району Сумщини у складі голови районної ради Віктора Литвиненка, заступника голови райради Олександра Кльопи, сільських голів цього району. Про це повідомляють в Катеринопільській РДА.

Делегати з Сумщини дізналися про те, як проходив процес об’єднання територіальних громад в Катеринопільскому районі та про особливості їх взаємодії вже діючих двох громад із керівниками служб району. Всіх присутніх також ознайомили з аналітичним матеріалом щодо фінансових результатів розвитку новостворених громад.

Керівники районної державної адміністрації поділилися з колегами із Липоводолинського району Сумської області досвідом у створенні громад, налагодження співпраці між районними службами та структурними підрозділами громад, механізми вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи громад.

Читайте також:

04 травня 2026

Громадам хочуть дати більше впливу на адміністрування місцевих податків: що пропонують

Громадам хочуть дати більше впливу на...

Громади можуть отримати більше інструментів впливу на адміністрування місцевих податків. Це питання обговорили під...

04 травня 2026

ВАГ ініціювала створення Всеукраїнського клубу старост

ВАГ ініціювала створення Всеукраїнського клубу...

Всеукраїнська асоціація громад ініціювала створення Всеукраїнського клубу старост як консультативно-дорадчого органу...

04 травня 2026

Анонс: вебінар «Стратегічне планування розвитку освіти у громаді: як вибудувати узгоджену систему»

Анонс: вебінар «Стратегічне планування розвитку...

Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти, а також...

04 травня 2026

Уряд запускає експериментальний проєкт у сфері будівельних адмінпослуг: що це означає для громад і забудовників

Уряд запускає експериментальний проєкт у сфері...

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 24 квітня 2026 року № 528 «Про реалізацію експериментального проєкту...