Ми підтримуємо об’єднання громад відповідно до Перспективного плану, – Юрій Гарбуз про децентралізацію у Луганській області

Децентралізація є одним з ключових пріоритетів діяльності облдержадміністрації. Після тривалих дискусій та погоджень деякі громади повертаються до ідей об’єднання згідно з Перспективним планом.

Сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Вадим Данієлян провів робочу зустріч з сільськими і селищними головами населених пунктів Кремінського району, які згідно з Перспективним планом мають увійти до Красноріченської громади.

До розмови посадовця з селищним головою Красноріченська, сільськими головами Бараниківки, Голубівки, Невського, Новомикільська долучилися голова Кремінської районної ради Володимир Прокопенко, директор Луганського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігор Агібалов, радник голови облдержадміністрації Сергій Тихоновський та директор регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко.

Під час зустрічі обговорені проблемні питання підготовки об’єднання Красноріченської громади. Голів сільських рад турбують, насамперед, питання ремонту доріг, водогонів, шкіл.

«Обласна влада в особі губернатора Юрія Гарбуза й надалі підтримуватиме інфраструктурні проекти та надаватиме максимальну підтримку громадам, які ініціюють об’єднання згідно з перспективним планом», – зауважив Вадим Данієлян.

Результатом зустрічі стало напрацювання графіку проведення відповідних громадських обговорень і сесій та узгодження всіх процесуальних норм. Якщо громадськість підтримає об’єднання у Красноріченську ОТГ, як це передбачено перспективним планом, на карті області до кінця серпня з’явиться нова громада.

Область:

Луганська область

Джерело:

Сайт Луганської ОДА

Читайте також:

07 листопада 2025

Громади стають цифровими драйверами відновлення: Мінцифра та Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочали співпрацю

Громади стають цифровими драйверами...

Міністерство цифрової трансформації України підписало Меморандум про взаєморозуміння з Програмою «Партнерство за...

07 листопада 2025

Місцеві бюджети отримали 100% міжбюджетних трансфертів за жовтень — 16,9 млрд грн

Місцеві бюджети отримали 100% міжбюджетних...

У жовтні Мінфін виконав усі зобов’язання перед громадами: місцеві бюджети отримали в повному обсязі 16,9 млрд грн...

07 листопада 2025

Не про децентралізацію, але… Коли вчитель має вибір — громада має майбутнє

Не про децентралізацію, але… Коли вчитель має...

У грудні стартує пілот державної політики «Гроші ходять за вчителем» — і хоч це не реформа місцевого самоврядування,...

07 листопада 2025

14 листопада - вебінар «Як розвивати добровільний пожежний рух в Україні: між досягненнями та викликами»

14 листопада - вебінар «Як розвивати...

  Добровільні пожежні команди вже стали частиною безпеки українських громад. Ще у 2016 році ідея створення...