Logo

Матеріали  Держфонду документації із землеустрою та оцінки земель пропонують перевести в електронну форму. Потрібна допомога місцевого самоврядування

Держгеокадастр пропонує органам місцевого самоврядування розглянути можливість забезпечити переведення в електронну форму частини документації Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Мова йде про документацію, яка необхідна для повсякденної діяльності органів місцевого самоврядування.

У Держгеокадастрі пояснили, що у зв’язку із оптимізацією структури його територіальних органів, скороченням чисельності працівників та змінами в адміністративно-територіальному устрої України, здійснюється переміщення матеріалів, що включені до місцевих фондів документації із землеустрою та оцінки земель, у центри укрупнених районів. Розглядається також можливість забезпечити централізоване зберігання відповідної документації в обласних центрах та місті Києві.

Однак, виходячи з численних звернень органів місцевого самоврядування щодо необхідності залишити на місцях такі матеріали (для забезпечення можливості якісного надання адміністративних послуг), а також необхідності повсякденного їх використання органами Держгеокадастру, насамперед, державними кадастровими реєстраторами, пропонується перевести матеріали Державного фонду у електронну форму. Це надасть можливість оперативного доступу до таких документів обом сторонам.

Потреба у фінансування переведення матеріалів фонду в електронний вигляд оцінюється Держгеокадастром у 200,57 млн грн. Витрати на переведення в електронний вигляд однієї одиниці документації в середньому становлять 24,46 грн.

Оскільки такі кошти не передбачені державним бюджетом на 2022 рік, Держгеокадастр пропонує органам місцевого розглянути можливість взяти участь у забезпеченні переведення в електронну форму частини документації Державного фонду.

Переліки документації із землеустрою та оцінки земель розміщені на офіційному сайті Держгеокадастру та на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Про зацікавленість у пропозиції органи місцевого самоврядування мають повідомити Держгеокадастр. Контактна особа – Дарія Кононенко, kononenko@land.gov.ua

26.01.2022 - 17:00 | Переглядів: 96
Матеріали  Держфонду документації із землеустрою та оцінки земель пропонують перевести в електронну форму. Потрібна допомога місцевого самоврядування

Теги:

земля просторове планування

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

26 січня 2022

Прозорість місцевого самоврядування: парламентський комітет підтримав законопроект №6401

Прозорість місцевого самоврядування:...

26 лютого парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...

26 січня 2022

Парламент встановив межі ще п’яти міст

Парламент встановив межі ще п’яти міст

26 січня Верховна Рада України прийняла розроблені Мінрегіоном постанови про зміну і встановлення меж п’ятьох...

26 січня 2022

Що насправді відбувається з освітою у громадах? Результати масштабного дослідження

Що насправді відбувається з освітою у громадах?...

  Швейцарсько-український проєкт DECIDE, провівши Всеукраїнське соціологічне дослідження «Децентралізація...

26 січня 2022

Уряд визначив порядок надання субвенції районним радам на 2022 рік

Уряд визначив порядок надання субвенції...

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення окремих видатків районних...

26 січня 2022

Комплексний план просторового розвитку на варті інтересів громади

Комплексний план просторового розвитку на варті...

25 січня у Шацькій громаді, що на Волині, за підтримки команди Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбулася стратегічна сесія в...