Для участі у конкурсі потрібно створити теле-, радіо-, онлайн- або друкований матеріал та, заповнивши онлайн-заявку, надіслати його до оргкомітету.
Роботи на конкурс, що був започаткований нещодавно Харківською обласною радою на основі кращих практик Ради Європи, приймаються до 31 березня. Нагородження переможців приурочуватиметься до Дня журналіста, що відзначається у червні.
Тож, газетярі, телевізійники, радійники, онлайн-журналісти та представники шкільних ЗМІ мають змогу долучитися до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, якісні результати реформ, - ці та багато інших тем у ваших історіях можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.
З тією метою і запроваджено обласний конкурс журналістських робіт: донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до відродження величі Харківщини.
Серед пріоритетних тем Конкурсу - висвітлення особливостей укладу життя у новостворених об’єднаних громадах, популяризація вдалих місцевих ініціатив.
Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях («Краща публікація у друкованому ЗМІ»; «Краща онлайн-публікація»; «Кращий радіоматеріал»; «Кращий відеоматеріал»; «Краща публікація у шкільному ЗМІ»), нагороджуються преміями та дипломами:
1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.
З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись тут.
Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.
13 квітня 2026
Анонс: вебінар «Особливості реалізації...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...
13 квітня 2026
«Ми – живі! Ми боремося!»: Голова Сіверської...
Олексій Воробйов про те, як живе його громада тепер, коли одну її частину захоплено, а інша знаходиться у сірій...
10 квітня 2026
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»
Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...
Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...
10 квітня 2026
Володимир Зеленський відзначив представників...
Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...