Об’єднані громади отримали 100% коштів державної інфраструктурної субвенції (+інфографіка)

Усі 159 об’єднаних територіальних громад, яким у 2016 році року передбачено 1 млрд грн державної субвенції на розвиток інфраструктури, отримали на свої казначейські рахунки 100 % цих коштів.

Станом на 22 грудня 2016 року експертною комісією при Мінрегіоні погоджено 1383 заявки від 159 об’єднаних територіальних громад на проекти розвитку інфраструктури, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації проектів, на які погоджено заявки, становить 993,8 млн грн (~99,4 % розміру субвенції).

«Уряд виконав свої зобов’язання перед об’єднаними громадами щодо підтримки розвитку їхньої інфраструктури. Кошти субвенції надходили своєчасно і за планом, проектні заявки на їх використання розглядалися експертною комісією дуже оперативно. Наступного тижня матимемо результати використання коштів субвенції об’єднаними громадами», - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Нагадаємо, у 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд грн. Кошти субвенції розподілялися між створеними у 2015 році 159 об’єднаними громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн для найменшої об’єднаної громади до 23 млн грн — для найбільшої.

22.12.2016 - 15:18 | Переглядів: 18034
Об’єднані громади отримали 100% коштів державної інфраструктурної субвенції (+інфографіка)

Приєднані зображення:

Теги:

субвенція В'ячеслав Негода

Джерело:

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Читайте також:

15 липня 2025

Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі шляхів зміцнення бюджету громади

Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі...

Ще 2019-го мешканці Мерефи почали питати, чому за паспортом і субсидією можна прийти до ЦНАП, а за карткою платника...

15 липня 2025

11 років на кордоні з війною

11 років на кордоні з війною

Начальник Очеретинської військової адміністрації Покровського району Донецької області Микола Коваленко про...

14 липня 2025

Аналіз положень Бюджетної декларації України на 2026-2028 роки

Аналіз положень Бюджетної декларації України на...

Автор: Ігор Герасимчук, експерт Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» Бюджетна...