Меджибізька об’єднана територіальна громада вже рік як сама розпоряджається своїми коштами. Йдеться про найголовніший аспект реалізації адмінреформи. Переконують, що за цей час вдалося зробити в рази більше, аніж за попередні роки.
Меджибізька об’єднана територіальна громада утворилася лише рік тому. За дванадцять місяців вдалося зробити те, що гальмувалося роками.
Михайло ДЕМКІВ – голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади
– Створили відділ освіти, свій територіальний центр, створили своє пмсд… в Меджибізькій громаді свій маленький район. Мрія моя збувається частково. Відділення терапевтичне від районної лікарні ми фінансуємо за свої кошти.
Найперше , що нині потрібно селу – це якісна медицина , переконаний очільник громади.
Михайло ДЕМКІВ – голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади
– Якщо не було в районі, то це були технічні працівники. А тут є головний лікар, медсестра, секретар, 4 лікарі сімейної медицини. Ми плануємо в новому бюджеті заложити кошти, щоб ці лікарі були зацікавлені в тому. Крім того, преміювати їх від сільської ради.
Окрім створення власної первинної медико-санітарної допомоги, планують відкрити й свій аптечний заклад. Він обслуговуватиме і ФАПи. Лише впровадження реформ дозволило розпоряджатися власними коштами так, як вважає за потрібне громада, кажуть у Меджибожі.
Відео:
Область:
Хмельницька областьГромади:
Меджибізька селищна об’єднана територіальна громада Меджибізька територіальна громадаДжерело:
«Рідна Хмельниччина»
26 серпня 2026
31 серпня у Києві відбудеться Форум «Децентралізація 2026. Законодавчий порядок денний»
31 серпня у Києві відбудеться Форум...
31 серпня 2026 року в Києві відбудеться Форум «Децентралізація 2026. Законодавчий порядок денний», організатором...
25 серпня 2026
У Лубнах відбудеться регіональний форум «Доброчесність у громаді: від принципів до практичних дій»
У Лубнах відбудеться регіональний форум...
Як перейти від реагування на корупційні ризики до системного формування культури доброчесності в громадах? 11...
25 серпня 2026
U-LEAD запрошує до участі у Навчальній програмі...
До уваги громад — долучайтеся до навчальної програми «Цифровий лідер громади: основи для впевненого старту». Подання...
24 серпня 2026
Про відновлення. Українська проблема та французький досвід
Про відновлення. Українська проблема та...
Замість вступу Війна триває, проте питання відновлення/відбудови присутнє у порядку денному. Багато об’єктів...